WwW.indirMErkezi.NeT

Hoşgeldin:Misafir.
Son Ziyaretin:
Toplam Mesajın:0
Son Üye:nixxinarki

AnasayfaKapıGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

s-ı-k-ı-l-d-ı-m

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
:(birce:(
Forum Prensesi

Forum Prensesi

Kadın
<fieldset>Doğum Günü</fieldset> : 09.06.1993
<fieldset>Hayalim</fieldset> : doktor olmak istiyorum
<fieldset>Takımım</fieldset> :
<fieldset>Sponsor1 : <script type="text/javascript" src="http://muhammed.xm.com/flash.js"></script><script type="text/javascript">Flash("http://muhammed.xm.com/120x200.swf?surl=http://www.superteklif.com/SuperUye/SuperUyeFormu.aspx?bid=03336477-2ad6-4af1-ba7c-12d137bf6547",120,200)</script></div>
<font color=blue>REP</font> :
0 / 1000 / 100

<font color=blue>Puan</font> :
0 / 1000 / 100

<font color=blue>Tecrübe</font> :
0 / 1000 / 100

<fieldset>Durumunu Belirt</fieldset> :

Kişisel Sayfam
Günün Sözü Bence: Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM
Ruh Halim: <FONT color=green>Her zamanki gibi ne olsun</font> Her zamanki gibi ne olsun
MesajKonu: s-ı-k-ı-l-d-ı-m   Ptsi Haz. 23, 2008 12:36 pm

artık seninle olmaktan sıkıldım. sabah uyandığımda hayaline günaydın diyip sarılmaktan,senle beraber kahvaltı yapıp seni işe yollamaktan,akşam olduğunda yemeği beraber yemekten,gece sana sarılıp kokunla uyumaktan herşeyi hayalinle yaşamaktan sıkıldım...
bana yaşatmak istediğin acının tadını anlayamadım..
bana yaşatmak istediğin acının ne olduğunu kavrayamadın..
bana yaşatmak istediğin acının amacını
anlamadım...

sana yabancı kalmaktan çok sıkıldım.. sana yaklaştıkça senin kaçmandan,boynuna sarılmaya çalıştıkça duvarlarını yükseltmekten..güne gülerek başlayıp senle noktalamayı düşünürken "iyi geceler canım" yazan mesajlara soğuk cevap yollamandan hatta hiç cevap yollamamandan sıkıldım..senden istediğim fazla bişey değil..büyük bişey değil...

benle olup olmadığını anlayamadım...
senin sen olduğunu kavrayamadım...benim kim olduğumu kavrayamadın
neden bu kaçışlar anlamadım..

oysaki en saf duygularımla gelmiştim sana.. kimseye göstermediğim kalbimin en gizli odasına kilitlediğim ve anahtarını ucsuz bucaksız suya bıraktığım duygularımla.. kimse görmemiş kimse bilmemişti... senle herşeyi sil baştan yaşamaktan sıkıldım.. sana her seferinde kalbimi açmaktan..her seferinde kalbimi kırık dökük bırakıp terketmenden.. ve ardından senin bıraktığın parçaları puzzle gibi birbirine eklemekten sıkıldım.. senle her konuştuğumda ilk kez konuşuyomuş gibi heyecanlanmaktan,sesini duyduğumda titremekten...
herşeyi planlayıp açıkca konuşmaya çalıştığımda kurduğum cümleleri boğazımda kalması pahasınada olsa geri yutmaktan sıkıldım...
her ters kelimende beni sırtımdan vurmandan çok sıkıldım..saymadım sapladığın bıçakları..vücudumdaki yara izlerini saymadım... hiç bişey değilde her seferinde aynı noktadan vurman en çok canımı yakıyo..
neden sana karşı zayıfım anlayamadım...
neden her gelişinde arkanda bi bıçak saklarsın kavrayamadım...
gelişlerindeki gibi neden her gidişinde o bıçakları aynı noktaya saplarsın anlamadım...

sana tek kelimeyl anlatıyorum S-I-K-I-L-D-I-M...

YA ADAM GİBİ YÜREĞİNLE GEL... YA DA PARAMPARÇA YAPIP KAPIYI ÇARPIP ÇIKTIĞIN KALBİME BİRDAHA GİRME....
Kullanıcı profilini gör

s-ı-k-ı-l-d-ı-m
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası