WwW.indirMErkezi.NeT

Hoşgeldin:Misafir.
Son Ziyaretin:
Toplam Mesajın:0
Son Üye:nixxinarki

AnasayfaKapıGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

affedilmeyeceksin bilesin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
:(birce:(
Forum Prensesi

Forum Prensesi

Kadın
<fieldset>Doğum Günü</fieldset> : 09.06.1993
<fieldset>Hayalim</fieldset> : doktor olmak istiyorum
<fieldset>Takımım</fieldset> :
<fieldset>Sponsor1 : <script type="text/javascript" src="http://muhammed.xm.com/flash.js"></script><script type="text/javascript">Flash("http://muhammed.xm.com/120x200.swf?surl=http://www.superteklif.com/SuperUye/SuperUyeFormu.aspx?bid=03336477-2ad6-4af1-ba7c-12d137bf6547",120,200)</script></div>
<font color=blue>REP</font> :
0 / 1000 / 100

<font color=blue>Puan</font> :
0 / 1000 / 100

<font color=blue>Tecrübe</font> :
0 / 1000 / 100

<fieldset>Durumunu Belirt</fieldset> :

Kişisel Sayfam
Günün Sözü Bence: Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM
Ruh Halim: <FONT color=green>Her zamanki gibi ne olsun</font> Her zamanki gibi ne olsun
MesajKonu: affedilmeyeceksin bilesin   Paz Haz. 22, 2008 2:24 pm

Anlamların bile anlamsız geldiği günler vardır.İşte günüme bu his vurdu damgasını.Şekilsiz,akılermez ve de genellikle olumsuz tüm düşünceler zihnimi ele geçirmiş durumda.Yaşam ve ölüm kadar zıt...Hangisiydim?Şimdi neyim?
yalnızca 2 yıl öncesine kadar;hani şu ardından bakıp da kahkahalar savrulan,''su katılmamış saf'' diye adlandırılan,hakikaten fazlaca masum düşünceli ve de %100 artniyetsiz biri iken neler oldu Allah'ım bana böyle???

Haa!Durun hemen yanlış anlaşılma olmasın.Belki o kadar saf değilim artık sadece.İnsanları tanıdım.Kimine aşık oldum,kimi için yandım-tutuştum,kimini kendimden gayrı gömedim,kimileri aynam oldu,kimileri sadece gülümsemekle yetindiğim,kimileri dostluk adına ''işte bu!'' dediğim...ve daha niceleri...
Yanlışım nerede?Öyle çok ki gidenler.O kadar fazla ki ihanet edenler!Hani az önce ''aynam'' dediğim var ya...O bile!

Yok yok.İşte bunlardır olsa olsa benim sebebim.Kötü değilim ama katıyım,katılaştım.Yaşadıklarım ve de verdiğim savaşlar değil utandığım,fazla iyi olduğumu ve değişmezsem değiştirileceğimi söyleyen AYNAM utansın...
Aaah canısı!!!Hepsi hepsidir de,sen gitmeyecektin.Bana değişmemi tenbihlemekle yetinseydin de,beni değiştiren olmasaydın keşke...Şimdi aylardır beni sensiz bırakmanın acısını çekiyorsun da,sorun da bu noktada işte.Keşke giderken sana sonsuz sayıda açık konumda olan kapılarımın birini de aralık bıraksaydın.Eyy aynam!Eyy biricik dost...Hala biriciksin...Amma affedilmeyeceksin asla,bilesin!!!
Kullanıcı profilini gör

affedilmeyeceksin bilesin
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası