WwW.indirMErkezi.NeT

Hoşgeldin:Misafir.
Son Ziyaretin:
Toplam Mesajın:0
Son Üye:nixxinarki

AnasayfaKapıGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ve ... Kaybedersin ( Hayat + Ben )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
:(birce:(
Forum Prensesi

Forum Prensesi

Kadın
<fieldset>Doğum Günü</fieldset> : 09.06.1993
<fieldset>Hayalim</fieldset> : doktor olmak istiyorum
<fieldset>Takımım</fieldset> :
<fieldset>Sponsor1 : <script type="text/javascript" src="http://muhammed.xm.com/flash.js"></script><script type="text/javascript">Flash("http://muhammed.xm.com/120x200.swf?surl=http://www.superteklif.com/SuperUye/SuperUyeFormu.aspx?bid=03336477-2ad6-4af1-ba7c-12d137bf6547",120,200)</script></div>
<font color=blue>REP</font> :
0 / 1000 / 100

<font color=blue>Puan</font> :
0 / 1000 / 100

<font color=blue>Tecrübe</font> :
0 / 1000 / 100

<fieldset>Durumunu Belirt</fieldset> :

Kişisel Sayfam
Günün Sözü Bence: Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM
Ruh Halim: <FONT color=green>Her zamanki gibi ne olsun</font> Her zamanki gibi ne olsun
MesajKonu: Ve ... Kaybedersin ( Hayat + Ben )   Paz Haz. 22, 2008 2:16 pm

Hiçbir şeye yetemediğin anlar vardır…
Yaşadığın her şeyin sabun köpüğü olduğunu anladığın,
baloncuklar teker teker patlarken,
her şeyi kaybettiğini farkında olup da hiçbir şey yapamadığın… Binlerce cevapsız soru içinde,
hayata cevapsız kaldığın ve kimseyle konuşmak istemeyip
kendine çağrılarını bile meşgule aldığın…

“Ben güçlüyüm” yalanını her söylediğinde aynaya, yüzün kızarır böyle zamanlarda.
Hayat güçlüdür. Gerçeği bilmek kimseye bir şey kazandırmayacağından, herkes kendi gücüne inanmak ister. Sonra bir anda, sessiz bir sabaha gözlerini açarken, “Hayır,” dersin, “güçlü falan değilim ben”. Bir anda tüm mücadeleden vazgeçersin. Tüm kavgalarından. Her şeyi olduğu gibi bırakmak, ayak uydurmak ister, sessiz bir kabullenmişliğe bürünürsün.

“Olduğu kadar” cümlesi girip yerleşir hayatına; “Olmalı” kelimesi terk edip gider cümlelerini.. “Olduğu kadar” yaşamaya başlarsın “olduğu kadarıyla”…

Beklentiler, hayaller boş gelmeye başlar artık. Kimse senden bir şey beklemesin istersin, sen hayattan bir şey beklemezken.

Yorgunluğun, yılgınlığın arttıkça zincirler seni, bırakıp kaçma, yeni hayaller kurma, yeni bir şeylere başlama hevesi yaşamından uzaklaştıkça; asla bitmeyecek yorucu yokuşlar gibi isteksiz bırakır seni hayata karşı.

“Ben buyum” dersin…
“Olduğum kadarım”
“Çabalamanın anlamı yok daha fazlası için” dersin.
Kullanıcı profilini gör

Ve ... Kaybedersin ( Hayat + Ben )
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Norveç'te Yaşam ve Norveçliler
» Hakan Şükürün Hayatı
» ÜREME VE ÇEŞİTLERİ